Haapanen Jarkko

raamattulinjan linjavastaava, Kansanlähetysopisto

jarkko.haapanen@sekl.fi

044 550 5818, 019 779 2235

Haataja Henri

huoltopäällikkö, SEKL

henri.haataja@sekl.fi

044 019 7400

Halme Iida

Juniorityöntekijä

iida.halme@sekl.fi

045 120 1058

Järvinen Laura

kansainvälisyys- ja nuorisotyölinjan linjavastaava, Kansanlähetysopisto, perhevapaalla

laura.jarvinen@sekl.fi

044 447 7805

Kaitainen Mattias

Verkkokoulutusvastaava, Kansanlähetysopisto

mattias.kaitainen@sekl.fi

Kansanlähetysopiston kanslia

opisto@sekl.fi

044 4477 923

Korri Markus

kurssivastaava, Kansanlähetysopisto

markus.korri@sekl.fi

050 565 1352

Masalin Tuula

siistijä, SEKL

044 447 7943

Ollilainen Vesa

raamattukouluttaja, apologialinjan linjavastaava, Kansanlähetysopisto

vesa.ollilainen@sekl.fi

050 536 0581

Palviainen Venla

siistijä, SEKL

044 447 7809

Räsänen Niilo

Kansanlähetysopiston rehtori

niilo.rasanen@sekl.fi

044 447 7816, 019 779 2236

Salin Maila

asuntolanhoitaja, Kansanlähetysopisto

asuntolanhoitaja@sekl.fi

050 529 1108

Suhonen Maarit

emäntä, SEKL

maarit.suhonen@sekl.fi
keittio@sekl.fi

044 447 7823

Tuikka Timo

lähetyslinjan, kansainvälisyyslinjan ja palvelutyölinjan linjavastaava, Kansanlähetysopisto

timo.tuikka@sekl.fi

044 565 1391

Turunen Harri

medialinjan linjavastaava, Kansanlähetysopisto

harri.turunen@sekl.fi

044 338 7680