Haapanen Jarkko

raamattulinjan linjavastaava

jarkko.haapanen@sekl.fi

044 550 5818, 019 779 2235

Haataja Henri

huoltopäällikkö

henri.haataja@sekl.fi

044 019 7400

Järvinen Laura

kansainvälisyys- ja nuorisotyölinjan linjavastaava

laura.jarvinen@sekl.fi

044 447 7805

Kansanlähetysopiston kanslia

opisto@sekl.fi

044 565 1381

Korri Markus

kurssivastaava

markus.korri@sekl.fi

050 565 1352

Masalin Tuula

siistijä

044 447 7943

Ollilainen Maiju

maahanmuuttajalinjan linjavastaava

maiju.ollilainen@sekl.fi

050 352 2503

Ollilainen Vesa

raamattukouluttaja, apologialinjan linjavastaava

vesa.ollilainen@sekl.fi

050 536 0581

Palviainen Venla

siistijä

044 447 7809

Räsänen Niilo

rehtori

niilo.rasanen@sekl.fi

044 447 7816, 019 779 2236

Salin Maila

asuntolanhoitaja

asuntolanhoitaja@sekl.fi

050 529 1108

Suhonen Maarit

emäntä

maarit.suhonen@sekl.fi
keittio@sekl.fi

044 447 7823

Tuikka Timo

lähetys- ja palvelutyölinjan linjavastaava

timo.tuikka@sekl.fi

044 565 1391

Turunen Harri

medialinjan linjavastaava

harri.turunen@sekl.fi

044 338 7680