Haapanen Jarkko

raamattulinjan linjavastaava, Kansanlähetysopisto

jarkko.haapanen@sekl.fi

044 550 5818, 019 779 2235

Haataja Henri

huoltopäällikkö, SEKL

henri.haataja@sekl.fi

044 019 7400

Halme Iida

Etelä-Saimaan piirin juniorityöntekijä ja Kansanlähetysopiston linjavastaava

iida.halme@sekl.fi

045 120 1058

Järvinen Laura

kansainvälisyys- ja nuorisotyölinjan linjavastaava, Kansanlähetysopisto, perhevapaalla

laura.jarvinen@sekl.fi

044 447 7805

Kaitainen Mattias

Kansanlähetysopiston verkkokoulutusvastaava & Lähetyskeskuksen jumalanpalvelusyhteisön pastori

mattias.kaitainen@sekl.fi

0440337890

Kansanlähetysopiston kanslia

opisto@sekl.fi

044 4477 923

Masalin Tuula

siistijä, SEKL

044 447 7943

Ollilainen Vesa

raamattukouluttaja, apologialinjan linjavastaava, Kansanlähetysopisto

vesa.ollilainen@sekl.fi

050 536 0581

Räsänen Niilo

Kansanlähetysopiston rehtori

niilo.rasanen@sekl.fi

050 048 4473

Salin Maila

asuntolanhoitaja, Kansanlähetysopisto

asuntolanhoitaja@sekl.fi

050 529 1108

Soininen Salla

Kurssivastaava, Kansanlähetysopisto

salla.soininen@sekl.fi

050 565 1352

Suhonen Maarit

emäntä, SEKL

maarit.suhonen@sekl.fi
keittio@sekl.fi

044 447 7823

Tormas Janne

Ma. markkinointiassistentti UT ja opisto

janne.tormas@sekl.fi

044 4477 803

Tuikka Timo

lähetyslinjan, kansainvälisyyslinjan ja palvelutyölinjan linjavastaava, Kansanlähetysopisto

timo.tuikka@sekl.fi

044 565 1391

Turunen Harri

medialinjan linjavastaava, Kansanlähetysopisto

harri.turunen@sekl.fi

044 338 7680